BUDAPEST FŐVÁROS IX. Kerület - Ferencváros Önkormányzata
2017. szeptember 19., kedd 16:21

A FŐVÁROSI TÖRVÉNYSZÉK MEGÁLLÍTOTTA A HAZUGSÁGGYÁRAT
A Ferencvárosi Önkormányzatot folyamatosan, tendenciózusan lejáratni próbáló 444.hu-t sajtóhelyreigazításra kötelezte a Fővárosi Törvényszék.
A helyi politikusok és cégvezetők vegzálásáról elhíresült Ács Dániel által a "Mint a Buddhához, úgy járulunk elé" című cikkben megfogalmazott legtöbb állítás valóságtartalmát a Törvényszék elsőfokú ítéletében megkérdőjelezte.
Különösen a kerületi parkolás tekintetében derült fény arra, hogy a sugalmazott súlyos veszteség helyett 2016-ban a parkolás több száz millió forintos nyereséget termelt a kerületnek.
A 444.hu a bizonyítási eljárás során nem tudta hitelt érdemlően alátámasztani a cikkben foglaltakat, ezzel bebizonyosodott, hogy a portál megkísérelte szándékosan félrevezetni az olvasókat.