BUDAPEST FŐVÁROS XXII. kerület - Budafok-Tétény Önkormányzata
2017. október 19., csütörtök 16:16

Indul a Budafoki Pincejárat, a hűvösebb évszakokban is!
A következő Budafoki Pincejárat is izgalmasnak ígérkezik: november 4-én, szombaton a „Fiatal tehetségek napja” lesz a mottója a több helyszínes rendezvénynek.Legutóbb október 7-én indult el a Budafoki Pincejárat, akkor „Fókuszban a család” mottóval. Volt futóverseny kicsiknek és nagyoknak (Futafok), Gesztenyefesztivál, grillbajnokság és sok más izgalmas játék, aktív kikapcsolódási lehetőség. Emellett fiatal zenekarok koncertjeit, többek közt a korábbi zenei tehetségkutató résztvevőit láthatták, hallhatták az érdeklődők.
Komoly- és könnyűzenei programok is lesznek. Több formációban, több helyszínen is fellépnek a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola növendékei.
A buszjegy ára továbbra is csak 1000 Ft, mely egész napra érvényes, és rengeteg kedvezményre jogosít.

Részletek: www.pincejarat.hu

1 csatolt kép pincejárat nov.4