BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2018. március 11., vasárnap 13:09

Bangóné aláírta Juhász Péter távozását követelő petíciót
Bangóné Borbély Ildikó, az MSZP csepeli-soroksári képviselőjelöltje is aláírta azt a petíciót, amely Juhász Péter, az Együtt elnökének közéletből való távozását követeli.
Hetek óta aláírást gyűjt Juhász Péter közéletből való távozását követelve a Mindennapok Női Szemmel nevű civil egyesület. A szervezet tagjai - mint írják - megdöbbentek azon, hogy az Együtt elnökéről kiderült: állítólag lelkileg és fizikailag is bántalmazta feleségét, és állítólag a gyermekei előtt drogozott. Az egyesület szerint „…az, hogy mindez megtörténhet, azt jelenti, hogy az Együtt is áldását adja arra, hogy a nőket lehet következmények nélkül bántalmazni és a gyerekeket terrorizálni.” A szervezet követeli Juhász Péter közéletből való távozását, ezért aláírásgyűjtésbe kezdtek. Az ívet némi meglepetésre a Közös Ország Mozgalom csepeli vitarendezvényén Bangóné Borbély Ildikó, az MSZP csepeli-soroksári képviselőjelöltje is aláírta.