BUDAPEST FŐVÁROS XVI. kerület Önkormányzata
2018. március 12., hétfő 17:04

Kamu párt-e az Együtt?!
Egy XVI. kerületi állampolgár felkereste az országgyűlési képviselőjét Szatmáry Kristófot, miután a kerületben több kamupárt is lebukott hamis aláírásokkal. Azt szerette volna megtudni, hogy visszaéltek-e az adataival és aláírásával. A választási iroda tájékoztatása alapján bebizonyosodott, hogy négy olyan párt listáján is szerepel a neve, amelyeket Ő nem írta alá. Ezzel kapcsolatban ma feljelentést tett a kerületi rendőrségen. A megdöbbentő az, hogy a hamisítás gyanújába keveredett négy párt és jelölt között megtalálható, az Együtt – Korszakváltók Pártjának helyi jelöltje Vajda Zoltán is.
Ezek alapján kijelenthető, hogy az Együtt is kamupártnak tekinthető, melynek jelöltjei, jelen esetben Vajda Zoltán törvénytelen módon, csalással kíván indulni a választáson.
Felszólítjuk Vajda Zoltánt és az Együtt vezetését, hogy adjon magyarázatot ezekre a törvénytelenségekre.
A FIDESZ a Választási Bizottsághoz fog fordulni az Együtt - Korszakváltók Párt ajánlóíveinek újraellenőrzése érdekében.

Kapcsolatrartó:
Antalóczy Csaba