BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2018. május 14., hétfő 11:14

Nevet és logót vált a bordányi közösségi szálláshely
Mindazok, akik kedvelői a Vadgesztenye Ifjúsági Közösségi Szálláshely közösségi oldalának az interneten, már minden bizonnyal észrevették, hogy szállásunk arculatváltáson megy keresztül. A korábbi zöld színt a lila váltja fel, és a Vadgesztenye név is egyszerűsödik annak érdekében, hogy külföldi vendégeknek is könnyebb legyen kiejteni a szálló nevét. A korábbi hosszú Vadgesztenye nevet a Bordány név váltja fel, amit a legtöbb külföldi egyébként “bordani”-nak mond, az ifjúsági Közösségi Szálláshely pedig egyszerűen csak hostel-ként szerepel majd a cégtáblán. Az arculati elemek folyamatosan cserélődnek. Elsőként a honlapon, a napokban pedig már a közösségi oldalon is elhelyezték az új logót. Természetesen ez az új logó és a Bordány Hostel név kerül ezentúl folyamatosan minden dokumentumunkra, így például a számlákra, bejelentkező lapokra is. És végül a reklámtáblákon, a bejáraton is hamarosan az új logó csalogatja majd a vendégeket, reméljük a korábbinál még nagyobb sikerrel.
A 2010-től üzemelő szálláshely nevét az épület előtt található vadgesztenyefákról kapta. Mivel ugyanezt a nevet használja az önkormányzati étterem is, számos félreértésre, keveredésre adott okot a közös név és arculat.