BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2018. május 16., szerda 09:00

Már lehet nevezni a bordányi Mezei Futóversenyre
Május 21-én mezei futóversenyre várják a sport szerelmeseit Bordányban. A 3300 méteres távot már huszonhat éve minden évben egyszer lefutják a bordányiak, ez a hagyomány folytatódik idén is. Az útvonal is több éve változatlan, Bordány bel- és külterületi útjain kell végigfutni. Nevezési díj nincs, a verseny ingyenes. Az idei évtől ezen a versenyen is chipes időmérést alkalmaznak, amely nagyban segíti a szervezők munkáját, hiszen nyolc kategóriában hirdetnek majd eredményt. A futóversenyre előnevezni 2018. május 14-től május 20-án 19:00 óráig lehet interneten keresztül, melynek linkje a település honlapjáról érhető el.
A verseny 9 órakor veszi kezdetét, a futók az idén is egy-egy bordányi iskolás osztályért futhatnak. Ez is hagyomány Bordányban, a legtöbb embert megmozgató alsós és felsős általános iskolai osztályt jutalmazzák.