BUDAPEST FŐVÁROS IX. Kerület - Ferencváros Önkormányzata
2018. július 9., hétfő 10:44

Ferencváros Önkormányzata új gépjárművel támogatja a IX. kerületi Rendőrkapitányság munkáját
Budapest Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzatának Képviselő-testülete gépjármű vásárlás céljából anyagi támogatást szavazott meg a IX. kerületi Rendőrkapitányságnak. A támogatásból vásárolt Dacia Duster ünnepélyes átadására 2018. július 6-án került sor a kerületi Rendőrkapitányságon.

Az átadón dr. Bácskai János polgármester kiemelte, hogy a kerület számára elsődleges jelentőségű a zavartalan együttműködés a Rendőrkapitánysággal, hiszen csak így garantálható az itt élők biztonsága. A kerületi rendőrség budapesti viszonylatban, hatékonyságával a harmadik helyen áll. Ámán András rendőr alezredes kapitányságvezető elmondta, hogy az idei esztendőben is kiváló mutatókkal rendelkeznek, hiszen eddig mindössze egyetlen gépjármű-lopás történt a kerületben. A most átadott Dacia Duster tovább erősíti a rendőri jelenlétet és mobilitást Ferencváros utcáin.