MISKOLC MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2018. október 10., szerda 10:31

KÍNAI-MAGYAR MULTIDISZCIPLINÁRIS FÓRUM a Konfuciusz Intézet alapításának 5. évfordulója alkalmából
Tudomány, Technológia, Üzlet – „A további együttműködés területei”  címmel KÍNAI-MAGYAR MULTIDISZCIPLINÁRIS FÓRUMot rendez a Miskolci Egyetem a Konfuciusz Intézet alapításának 5. évfordulója alkalmából.
A Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézete 2013 őszén a HANBAN (Konfuciusz Intézetek Globális Központja), A Pekingi Vegyipari Egyetem (BUCT) és a Wanhua-BorsodChem Zrt. cégcsoport támogatásával jött létre. Az Intézet az elmúlt fél évtizedben nyelvi, tudományos és kulturális programok szervezésével járult hozzá a kínai-magyar kapcsolatok fejlődéséhez, Miskolc keleti nyitásához, az egyetemközi együttműködések bővüléséhez.

Időpont:         2018. október 11. (csütörtök)
Helyszín:         Miskolci egyetem, A/4 főépület

1 csatolt kép Konfuciusz