GÖDÖLLŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2018. november 13., kedd 12:17

Könyvtári Minőségi Díjat kapott a Gödöllői Városi Könyvtár
A Könyvtári Minőségi Díjat, a könyvtáraknak adható legmagasabb elismerést adományozta az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Gödöllői Városi Könyvtár és Információs Központnak.
November 15-én Fekete Péter, az Emmi kultúráért felelős államtitkára ünnepélyes keretek között több intézménynek adta át a Minősített Könyvtár Címet, valamint a Gödöllői Városi Könyvtár és Információs Központ részére a Könyvtári Minőségi Díjat. Az elismerést Fóthy Zsuzsanna, a könyvtár igazgatója vette át. A kitüntető cím mellé kétmillió forintot is kap az intézmény.
Az ünnepségen a könyvtár részéről Fóthy Zsuzsanna igazgató mellett Istók Anna igazgatóhelyettes, valamint Fülöp Attiláné nyugalmazott igazgató, az önkormányzat képviseletében pedig L. Péterfi Csaba, a polgármesteri kabinet vezetője vett részt.

1 csatolt kép Könyvtári Minőségi Díj