NAGYKOVÁCSI NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2018. november 26., hétfő 10:43

Nagykovácsi, Rákóczi utca, mint települési gyűjtőút felújítása - sajótnyilvános, ünnepélyes zárórendezvény

„NAGYKOVÁCSI, RÁKÓCZI UTCA, MINT TELEPÜLÉSI GYŰJTŐÚT FELÚJÍTÁSA”
Sajtónyilvános, Ünnepélyes zárórendezvény
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzata tisztelettel meghívja a Pest megye Területfejlesztési Koncepciója 2014-2030 és Pest megye Területfejlesztési Programja 2014-2020 megvalósításához nyújtott célzott pénzügyi költségvetési támogatás a Pest megyei fejlesztések előirányzatból forrású, PM_ONKORMUT_2016/26 azonosítószámú, „Nagykovácsi, Rákóczi utca, mint települési gyűjtőút felújítása” elnevezésű, fejlesztés ünnepélyes zárórendezvényére.
IDŐPONT: 2018. november 30. (péntek) 15.00 óra

HELYSZÍN: Nagykovácsi, Rákóczi u. 1. szám alatti ingatlan

PROGRAM:
Polgármesteri köszöntő és tájékoztató – Kiszelné Mohos Katalin polgármester, Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzata
Köszöntőt mond dr. Tarnai Richárd kormánymegbízott és
                           Csenger-Zalán Zsolt országgyűlési képviselő
Ünnepélyes átadás
Tájékoztató az útfelújítási beruházás megvalósulásáról Tunel Kft., Útkorona Kft.  Közös Ajánlattevők
Állófogadás (Helyszín: Vállalkozói Inkubátorház „A” épülete 2094 Nagykovácsi, Kossuth L. u. 78.)
Kedvezőtlen időjárás esetén a program a Vállalkozói Inkubátorház „A” épületében kerül megtartásra.

Kérjük, tisztelje meg jelenlétével rendezvényünket!

Kiszelné Mohos Katalin
                   polgármester