GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2019. január 8., kedd 13:46

Megújult a védőnői szolgálat Gyöngyöstarjánban
2018. december 8-án került átadásra a Hősök utca 1. szám alatti épületben Gyöngyöstarján új védőnői szolgálata. A Terület- és Területfejlesztési Operatív Program „Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése” nevű pályázata keretében Gyöngyöstarján Község Önkormányzata 14 762 146 Ft támogatásban részesült, melyhez az önkormányzat 6 209 978 Ft önerőt biztosított, valamint ezen felül kialakította az új helyiség akadálymentes megközelítését biztosító parkolót és járdaépítést. A pályázat keretében megvalósult belsőépítészeti munkák elvégzését, nyílászárók cseréjét és fűtéskorszerűsítést követően az épület energiafelhasználása is csökken. A beszerzett új eszközök a meglévőek mellett biztosítják a minőségi szolgáltatást. A működési engedély 2018. decemberi megszerzését követően a védőnő már az új helyen fogadja a gyermekeket és szüleiket.
Támogatási szerződés száma: TOP-4.1.1-15-HE1-2016-00018
Kedvezményezett: GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA

Gyöngyöstarján, 2018. december 28.
Gyöngyöstarján Község Önkormányzata