AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. március 28., csütörtök 10:05

Formációs országos rock and roll verseny
Országos pontszerző formációs rock and roll bajnokságnak ad otthont az ajkai Városi Sportcsarnok március 30-án szombaton, tudtuk meg Horváthné Baráth Piroskától, az ajkai Dinamik rock and roll klub vezetőjétől. A program délben kezdődik a serdülő nagyformáció szereplésével. A children nagyformáció tagjai fél egykor lépnek a zsűri tagjai elé, majd a felnőtt nemzeti nagyformáció következik. Egy órakor kezdődik a kisformációk selejtezője, children, serdülő, junior, felnőtt nemzeti és felnőtt sorrendben. A reményfutamok után a megnyitó és bevonulás 4 órakor kezdődik. Utána következnek a döntők, először a kisformációknak, majd a nagyformációk következnek. Az eredményhirdetés várható időpontja este 7 óra.