AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. április 1., hétfő 10:26

Határvadász képzésre toboroz a rendőrség
A rendőrök továbbra is várják a határvadász-képzés iránt érdeklődőket.
Az Ajkai Rendőrkapitányság munkatársai 2019. március 29-én délelőtt egy állásbörze keretében, a helyi Nagy László Városi Művelődési Központ aulájában várták azokat az állampolgárokat, akik a határvadász-képzés iránt érdeklődtek.
A kötetlen beszélgetés során a toborzócsoport tagjai a hivatásos szolgálati viszonnyal kapcsolatban, a határvadász egységbe történő felvétel feltételeiről, a képzés és a jelentkezés lehetőségéről adtak felvilágosítást. A rendőrök jelentkezési egységcsomaggal is készültek a konkrét elhatározással érkezőknek.
A határvadász-képzéssel kapcsolatosan az érdeklődők tájékoztatást kaphatnak a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, a helyi rendőrkapitányságokon, illetve tájékozódhatnak a rendőrség honlapján.