AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. április 4., csütörtök 08:10

A gyermekosztálynak gyűjtenek a tehetségkutató szervezői
A Hanghullám döntőjén veszi át az ajkai Magyar Imre kórház vezetése a tehetségkutató verseny szervezői által a gyermekosztálynak ajándékozott eszközöket. A lll. Hanghullám énekes és táncos tehetségkutató szervezői elhatározták, hogy az idén rendezvényükkel nem csak a tehetségek felfedezését, kibontakozását támogatják, hanem a beteg gyerekek gyógyításának körülményeit is javítják. Felvették a kapcsolatot az intézmény vezetésével, listát kértek, mire volna szükség. Az elődöntők márciusban lezajlottak, előbb a táncos majd az énekes. A belépőjegyekből és a támogatóktól befolyt összeget a kórház által kért eszközök beszerzésére fordították. A döntőben, április 7-én, vasárnap tíz táncos és 19 énekes produkciót láthat a közönség. A rendezvényt délután 2 órakor nyitja meg Schwartz Béla, Ajka város polgármestere a Nagy László szabadidőközpontban. A verseny végén a zsűri megválasztja Ajka hangját, a legjobb ajkai versenyzőt. Aki a döntőre ellátogat nemcsak nagyszerű produkciókat láthat és hallhat, hanem egy fantasztikus show részese lesz.