BUDAPEST FŐVÁROS XIV. kerület - Zugló Önkormányzata
2019. április 9., kedd 08:42

Ingyen biztosít plakáthelyeket Zugló az EP kampány résztvevőinek
Plakáthelyeket biztosít az európai parlamenti választási kampányban részt vevő pártoknak Zugló önkormányzata. A kerületben összesen 82 helyre került ki az a négyoldalas tartó, melyre a választáson indulók ingyen kihelyezhetik plakátjaikat. Az állványok Zugló legforgalmasabb pontjain, elsősorban a közlekedési csomópontokban kaptak helyet, és egyenként 16 plakát elhelyezésére alkalmasak. Gyártásukat és kihelyezésüket is az önkormányzat végezte.

A plakáttartókkal az önkormányzat egyszerre segíti a választópolgárokat és a pártokat: a pártoknak módjuk van arra, hogy eljuttassák üzeneteiket a választókhoz, a választóknak pedig lehetőségük nyílik valamennyi párt üzenetét megismerni. Az önkormányzat a pártoktól azt kéri az ingyenes plakáthelyekért cserébe, hogy mellőzzék a vadplakátolást, ügyeljenek a kerület rendjére és tisztaságára és a plakátok kihelyezésekor tartsák tiszteletben a választási eljárás alapelveit.

A plakáttartók helye az alábbi linken elérhető: