AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. április 25., csütörtök 11:59

Újabb díj az ajkai csillagászoknak
A Civil díjat követően újabb elismerésben részesült az ajkai székhelyű Bakonyi Csillagászati Egyesület. Ivanics Ferenc elnök nemrég értesült róla, hogy megkapták az Év Kiváló Egyesülete 2019. díjat. Az újabb elismerést május 17-én veszik át a XXIII. Szakmai Elit 2019 jótékonysági díjátadó gáláján Szombathelyen. A XXIII. Szakmai Elit díjátadó kiemelt rendezvénye a Menedzserek, Topvállalkozások, - Civil és Szakmai szervezeteknek. Szakmai Elit szelleméhez itt társul  a művészet, a közélet, a pedagógia, a sport, a felnövekvő új generációk, az üzletemberek, a szakmák kiválóságainak maradandó életműve és az azt elismerő közönség kitüntető szeretete. Szakmai Elit díjra a jelölés kizárólag szakmai szempontok alapján történik, arra sem pályázni, sem jelentkezni nem lehet.