AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. július 1., hétfő 17:18

Trifekta érem két ajkai sportolónak
Szűr Krisztián kétszer is a dobogón állt a szupernehéz versenyen június utolsó hétvégéjén. Az eplényi síaréna adott otthont Magyarország első Trifekta hétvégéjének, amelyen az extrém melegben az extrém körülményektől sem megijedő  versenyzők   2 nap során három különböző távon,  7, 14 és 21 kilométeren  mérhették össze tudásukat úgy, hogy több, mint 1000 méteres szintkülönbséget, versenyszámonként legalább 20 természetes vagy mesterséges akadályt kellett legyőzniük. Az STG Ajka népes csapattal vett részt a programon. Tóth János és Szűr Krisztián mindhárom futamot teljesítette, így kiérdemelte  a Trifekta érmet. Krisztián az Age Group kategóriában kétszer is dobogóra állhatott, a 14 kilométeren a 3. a 21-en pedig a második  helyet szerezte meg.