BUDAPEST FŐVÁROS III. kerület - Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
2019. július 3., szerda 09:26

Figyelem! Áramkimaradás a Szent Margit Rendelőintézetben
A Szent Margit Rendelőintézet telephelyein a műszaki hiba okozta áramkimaradás miatt jelenleg nem biztosított a betegek ellátása. A hiba elhárításán dolgoznak a szakemberek.

A Szent Margit Rendelőintézet Vörösvári úti telephelyén a közeli Váradi utcában zajló útfelújításon dolgozó munkagép okozott hibát, így áramkimaradást, emiatt leállt a Szent Margit Rendelőintézet szervere is. Átmenetileg minden telephelyen (1032 Budapest, Vörösvári út 88-96., 1039 Budapest, Csobánka tér 6., 1033 Budapest, Laktanya utca 4.) szünetel a betegellátás.

A laboratóriumi előjegyzés call centerében dolgozó munkatársai már tudnak új időpontot adni, azonban az egyéb szakrendelésekre időpontra érkező pácienseknek várniuk kell.

A hiba elhárításán már dolgoznak a szakemberek. Amíg újra áram alá sikerül helyezni a Szent Margit Rendelőintézet informatikai rendszerét, szíves türelmüket és megértésüket kérjük.