BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2019. július 3., szerda 09:48

Bordányban morajlanak a járási fiatalok
Idén is megrendezésre kerül Bordányban a Morajlás Ifjúsági Fesztivál július 6-án, szombaton.
A Bordányi Gyermek- és ifjúsági Önkormányzat vár minden fiatalt a Mórahalmi járásból, és természetesen az egész országból a sokszínű programokra.
Az este fénypontja Puskás Peti és együttese, a The Biebers lesz, emellett megismerkedhetünk a helyi és környező települések produkcióival. Újdonságként Lukács Gergely slampoetry műsorát hallgathatjuk meg.
A jó hangulatot a Rézhúros Banda és az Üllési Fonó Néptáncegyüttes alapozza majd meg. A Kjartan and the Hét Hat Club koncertje zárja az estét a Park téri szabadtéri színpadon.
Mindezek előtt már délután helyi és kistérségi fellépőké lesz a színpad. Zákányszéki és szatymazi táncosok mutatkoznak be, valamint a MusicBangers gitartrio slágerek feldolgozásaival áll színpadra.
A helyszínen az egész programsorozat alatt lehetőség lesz az algyői ifjúsági önkormányzat által berendezett vízipipa sarokba beülni.
Érdekesség, hogy egy támogatónak köszönhetően fesztiválsminkek készülnek egész délután.

Találkozzon Ön is a térség fiataljaival július 6-án szombaton a bordányi Faluház parkjában a Morajlás Ifjúsági Fesztiválon (Bordány, Park tér 1)!
(Bővebb információ: Lajkó Bálint ifjúsági polgármestertől kérhető 30/ 5545331)

1 csatolt kép Plakát