BUDAPEST FŐVÁROS III. kerület - Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
2019. július 23., kedd 16:00

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának nincs takargatni valója
Bús Balázs polgármester a Szentendrei úti fejlesztéssel összefüggésbe hozható fakivágás kapcsán élni kíván a hatósági ügyekbe való betekintési jogával és Óbuda-Békásmegyer jegyzőjéhez fordult a dokumentumok megismerése végett. Az üggyel kapcsolatos dokumentumokat, határozatot az adatvédelmi kötelezettségek figyelembevétele mellett honlapján nyilvánosságra hozta.
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának semmilyen takargatnivalója nincsen, valamennyi kerületi eljárás a jogszabályoknak megfelelően zajlott le.  Ezért a polgármester bízik benne, hogy az ügyészség eljárása minden részletet tisztáz majd. Ugyanakkor Bús Balázs sajnálatát fejezte ki, hogy egy jelentős III. kerületi fejlesztés most meghiúsult.
 A dokumentumok az alábbi linken érhetőek el.