AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. július 25., csütörtök 16:26

Megtalálták a rendőrök a lopott pénzt
Az Ajkai Rendőrkapitányság lopás miatt indított büntetőeljárást egy 44 éves úrkúti férfival szemben.
Állampolgári bejelentés érkezett a rendőrségre 2019. július 23-án 19 óra körül, hogy egy úrkúti családi ház konyhájába ismeretlen tettes bement, és onnan több mint egymillió forint készpénzt tulajdonított el. Az adatgyűjtés eredményeként a rendőrök a bejelentést követő két órán belül azonosították a feltételezett elkövetőt, egy 44 éves helyi lakost. A férfit ajkai tartózkodási címén fogták el, majd előállították a helyi rendőrkapitányságra, és gyanúsítottként kihallgatták. Ellene lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyik büntetőeljárás. A nyomozók az elkövető lakásán megtalálták az ellopott pénz egy részét, melyet lefoglaltak.