ALCSÚTDOBOZ KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2019. augusztus 2., péntek 09:17

Lezárult a „A közösségi művelődés fejlesztése Alcsútdobozon” című projekt 2019/06/30
Lezárult a „A közösségi művelődés fejlesztése Alcsútdobozon” című projekt. A 20,00 millió Ft európai uniós támogatás segítségével kialakításra került egy kulturális klubhelyiség. A projekt a Széchenyi 2020 program keretében valósult meg, mely az Európai Regionális Fejlesztési Alapból és a hazai központi költségvetési előirányzatból, vissza nem térítendő támogatás formájában került finanszírozásra.

Az EFOP-4.1.7-16 kódszámú, „A közösségi művelődési intézmény - és szervezetrendszer tanulást segítő infrastrukturális fejlesztései” című pályázati felhívás keretében Alcsútdoboz Település Önkormányzat lehetőséget kapott arra, hogy kialakítson egy legalább 15 főből álló csoport befogadására, leültetésére és egyidejű foglalkoztatására alkalmas oktató- vagy foglalkoztató teret, klubhelyiséget.
A projekt megvalósítása során a teljes homlokzat felújításra került, illetve megtörtént az utólagos falszigetelés és a padlásfödém felső hőszigetelése. Szélfogó előtér került kialakítása, melyből közvetlenül nyílik az elkészült akadálymentes mosdó. A külső nyílászárók kicserélésre kerültek. A klubhelyiség belső felújítása (falfelületek, padlózat, világítás) is megtörtént.

A projekt megvalósítója: Alcsútdoboz Település Önkormányzat
A projekt megvalósítási ideje: 2018.05.01 – 2019.06.30