BUDAPEST FŐVÁROS IX. Kerület - Ferencváros Önkormányzata
2019. augusztus 19., hétfő 16:13

Közlemény: Ipar utca 2. tűzeset
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Budapest Főváros IX. kerületének területén (Ipar u. 2/a és 2/b valamint Soroksári út 16.) történt tűzeset kapcsán Bácskai János polgármester a helyszínen tájékozódott valamint a Hivataltól tájékoztatást kért. Ennek alapján megállapításra került, hogy az Ipar u. 2/a és 2/b számú lakóházban 194 állandó bejelentett lakos van. A Soroksári u. 16 sz. alatti házban 32 bejelentett lakcímmel rendelkező lakost tartunk nyilván.
Bácskai János polgármester úr kérésére a Bakáts téri Polgármesteri Hivatal kinyitott, a második emeleten várják azoknak az érintett lakosoknak a jelentkezését, akik nem tudják az elhelyezésüket megoldani. Képviselőink és munkatársaink mindenkivel felveszik a kapcsolatot, és mindenkinek a lakhatását, elhelyezését megoldjuk. Addig is Polgármester úr és a helyszínen a képviselők szendvicsekkel, vízzel várják a lakástűzben érintetteket.