BUDAPEST FŐVÁROS III. kerület - Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
2019. augusztus 26., hétfő 15:05

Két nap alatt 1700 ajánlást gyűjtött össze Bús Balázs polgármester
Bár a jelöléshez szükséges ajánlás több mint háromszorosát megszerezte a jelenlegi polgármester a III. kerületben, az aktivisták az ajánlóívekkel továbbra is felkeresik az állampolgárokat, hogy mindenki leadhassa jelölését.
Az ajánlóíveket a helyi választási iroda szombaton, a kampány első napján adta ki a helyi önkormányzati képviselők és polgármester, valamint a nemzetiségi képviselők választásán indulni szándékozó jelölteknek, jelölőszervezeteknek.
Bús Balázs polgármester az első 48 órában teljesítette az Óbuda-Békásmegyerre, - azaz a 100 ezer vagy annál több lakosságszámú településekre - vonatkozó minimális jelölés számot, az 500 db-ot.
Az ajánlások gyűjtése szeptember 9-éig folytatódik, hogy mindenki meggyőződése szerint adhassa le ajánlását.