BUDAPEST FŐVÁROS XIV. kerület - Zugló Önkormányzata
2019. szeptember 28., szombat 16:42

Reagálás Rozgonyi Zoltán mai sajtótájékoztatójára
Papcsák Ferenc (Fidesz) polgármestersége idején Zuglóba 1,4 milliárd forint pályázati pénz került. Ennek duplája, azaz 3 milliárd forint került a kerületbe Karácsony Gergely polgármestersége alatt. A 3 milliárd forintból csaknem 1,9 milliárd közvetlen uniós támogatás, amelyre rendkívül szigorú felhasználási és elszámolási kötelezettségek vonatkoznak. A pénzek felhasználása minden esetben a pályázati kiírók és az önkormányzat megállapodása szerint haladt, halad.

Rozgonyi Zoltán Zugló alpolgármestere. Rozgonyi Zoltán közreműködik többek között az önkormányzat és az önkormányzati szervek gazdálkodásával, kormányzati kapcsolatokkal, sporttal, valamint a Zuglói Egészségügyi Szakszolgálat tevékenységével összefüggő teendők előkészítésében és a feladatok végrehajtásában. Rozgonyi Zoltán a felelőse több olyan területnek, pályázatnak is, melyeket ma kritikával illetett. Amennyiben igaz lenne, amit Rozgonyi Zoltán polgármesterjelölt (FIDESZ) ma állított, akkor Rozgonyi Zoltánnak, mint alpolgármesternek, már le kellett volna mondania.