AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. október 6., vasárnap 10:20

Műalkotások az üzletek kirakataiban az Óvárosban
Az Ajkai Képzőművészeti Egyesület tagjai, valamint Paksa Milán természet fotós mutatkozik be alkotásaival  a nyolcadik alkalommal megszervezett Kirakat tárlaton. A megnyitó október 08-án délután 4 órakor lesz a Frankel Leó utcában.  A tárlaton, amelyet Dorner László az Óváros és a Bányásztelep önkormányzati képviselője és barátai szerveznek, az Európai Mobilitási Hét gyermek rajzpályázatának nyertes alkotásai is megtekinthetők lesznek, az alkotók ajándékot kapnak. Az érdeklődők kézműves foglalkozáson vehetnek részt, a megnyitón kulturális műsor, zene, versek, vendéglátás vár mindenkit. A szokásos tombolasorsolás sem marad el. A megnyitóval egyidőben kerülnek átadásra a Kossuth parkban elhelyezett új pihenőpadok.