AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. október 9., szerda 13:16

Játékokat ajánlott fel egy szülő gyermeke egykori óvodájának
Játékokat ajándékozott Molnár Ádám vállalkozó az Ajka Városi Óvoda Hétszínvirág intézményegységének. Az ajándékok között sporteszköz, labda, ugrálólabda, hullahopp karika, valamint sokféle társasjáték, lego, udvari homokozó játékok voltak. Az adományozó gyermeke már kinőtt ezekből a játékokból, ezért a család úgy döntött, hogy mivel jó minőségűek, felajánlják azokat olyan közösségnek, ahol azoknak hasznát veszik. Új játékokat is vásároltak az intézménynek.  Molnárék továbbra is szeretnék támogatni az intézményt, ezért hamarosan mesekönyveket és plüss állatokat is visznek. Ráczné Németh Csilla óvodavezető  elmondta, Molnár Ádám kislánya ott töltötte óvodás éveit, a felajánlással a család  köszönetét fejezte ki, ami az intézmény munkatársainak nagyon jól esett. A használt játékoknak azért is örülnek, mert ezzel a fenntarthatóságot támogatják, ugyanis azt, ami nekünk már nem kell, de más még örül neki, ajándékozzuk oda, es ne dobjuk el, erre nevelik az óvodásaikat is.