BORDÁNY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2019. november 17., vasárnap 10:12

Ötletpályázat a bordányi régi takarék épület hasznosításra
Bordány Nagyközség Önkormányzata szeptember végén vásárolta meg a 3A Takarékszövetkezet megüresedett épületét kimondottan olyan céllal, hogy azt a későbbiekben helyi célok megvalósulása érdekében hasznosíthassa.
Az önkormányzat legutóbbi ülésén írta ki azt az ötlet pályázatot, amely keretében olyan vállalkozást, civil szervezetet keres, akik a településen eddig még nem elérhető szolgáltatásokkal töltenék meg a közösségi teret.
Az önkormányzat az elképzelést a pályázattól függően az épület kedvező rendelkezésre bocsátásával, akár együttműködésben történő működtetéssel is támogatná. Előnyben részesítik azokat az elképzeléseket, amelyek keretében az épület felújítása, kisebb átalakítása is megvalósulhat. Örömmel veszik, ha akár több funkciónak is meg tud felelni az épület, több szolgáltatás válik elérhetővé.
Bővebb információ és a pályázat részletes kiírása a bordany.com oldalon található.
A pályázatokat legkésőbb 2020. január 30-án 12 óráig lehet beadni.