AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2019. november 20., szerda 11:06

A szervezőknél maradt az ezüst érem
Sümeg-Dabronc röplabda egyesülete nyerte, a Röpisuli Ajka sportolói a dobogó második fokára állhattak fel a szombaton, november 16-án az ajkai  Szent István Római Katolikus Általános Iskola sportcsarnokában rendezett Országos Mini Bajnokság ajkai fordulóján. A bajnokságra 5 város nevezte be csapatát. A mérkőzések két pályán zajlottak, mindenki összemérte tudását minden csapattal. A mérkőzések izgalmasan zajlottak, a fiatal röpisek betartottak minden szabályt. A bajnokságnak helyet biztosító iskola igazgatója, Rieder András köszöntötte a sportolókat, az edzőiket. A győztes Sümeg-Dabronc egyesület edzőjeként Szabó Tamás kapott különdíjat, a játékos különdíjat Czotter Angelika érdemelte ki. A  Röpisuli Ajka csapatból Berzsenyi Gabriella edző és Szinesi Eszter játékos kapott díjat. A harmadik helyen a RÖAK Kaposvár végzett, negyedikként a pécsi PTE-PEAC zárt, ötödik lett a balatonfüredi SZBBRA, a csapatból Szalay Andrea edző és Czétényi Fruzsina játékos érdemelte ki az elismerést.