DUNAKESZI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. március 14., szombat 18:18

KÖZLEMÉNY - Az önkormányzati óvodák és bölcsődék bezárásáról
Magyarország Kormánya a lakosság egészségének és életének védelme érdekében úgy döntött, hogy a koronavírus járvány miatt digitális tanrendben működteti az iskolákat.

Dunakeszi Város Önkormányzata ezzel a döntéssel párhuzamosan az önkormányzati fenntartású bölcsődéket és óvodákat visszavonásig zárva tartja.

Az Önkormányzat az óvodákban és bölcsődékben ügyeletet szervez. Kérjük csak elkerülhetetlen esetben, kizárólag légúti megbetegedésre utaló tünetek nélkül vegyék igénybe az ügyeletet, amennyiben az elmúlt 14 napban nem járt a gyermek vagy közeli hozzátartozója külföldön.

Az ügyeletet igénybe nem vevők, szükség esetén az előre befizetett ebédet a hétfői napon magukkal hozott éthordóval elvihetik. A keddi naptól az ebéd előző nap 9 óráig lemondható.

Megértésükre és együttműködésükre feltétlenül számítunk!

Dunakeszi, 2020. március 14.

Dunakeszi Város Önkormányzata

1 csatolt dokumentum KÖZLEMÉNY