SZÁPÁR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2020. április 1., szerda 17:08

A település lakosainak elérése telefonos kampány segítségével
Az elmúlt napokban Szápár Község Önkormányzata telefonos kampányával eredményesen értesítette a település lakosait Magyarország Kormánya által elrendelt veszélyhelyzettel kapcsolatban hozott lakosságvédelmi korlátozásokról.
A telefonos kampánynak köszönhetően a közvetített információt valamennyi háztartásba egyidőben sikerült eljuttatni.
Az eddigi gyakorlatot - mely szerint az Önkormányzat által nyomtatott anyagot kapott minden háztartás,- egészíti ki a telefonos kampány, melynek összköltsége a nyomtatási költségek alatt marad, és azonnal „kézbesíthető”. Önkormányzatok számára őszintén ajánljuk és aki kéri, technikai segítséget nyújtunk ehhez a megoldáshoz, amellyel tájékoztathatjuk rövid időn belül településünk lakóit.