FONYÓD VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. április 15., szerda 14:49

Változik a Fonyódi Piac látogatási rendje
2020. április 18. szombattól megváltozik a Fonyódi Piac látogatási rendje!

7 órától 9 óráig csak a 65 év felettiek látogathatják a Piacot, mások ekkor nem tartózkodhatnak ott (kivéve az ott dolgozókat). 9 órától 14 óráig a 65 évnél fiatalabbak intézhetik bevásárlásaikat a Fonyódi Piac és Vásár területén. Az idősebbek ekkor már nem tartózkodhatnak ezen a területen.

A kijárási korlátozás határozatlan ideig történő meghosszabbítását biztosító kormányrendelet adta lehetőségét annak, hogy a polgármesterek szabályozzák a látogatási rendet a Piacok tekintetében. Ennek kapcsán járt el Hidvégi József, Fonyód polgármestere.
A kijárási korlátozás más tekintetben változatlan, azaz: A lakóhelyet csak munkavégzés vagy az alapvető szükségletek ellátása céljából lehet elhagyni!
Az élelmiszerboltok, patikák, piacok és drogériák látogathatóak!
Nyilvános helyeken legalább 1,5 méteres távolságot kell tartani!
Az élelmiszerüzleteket, gyógyszertárakat, drogériákat 9 és 12 óra között kizárólag 65 év feletti emberek látogathatják!
Ebben az időszakban mások ezeket a helyeket nem látogathatják!

1 csatolt dokumentum 1