BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2010. április 15., csütörtök 12:20

Késsel támadtak a közterület-felügyelőkre a csepeli Áruház téren
Csepelen, az Áruház téren, a Fővárosi közterület-felügyelet munkatársai járőrtevékenységük során, arra lettek figyelmesek, hogy egy hat főből álló társaság összeverekedett. Az intézkedő közterület-felügyelők megpróbálták megakadályozni a verekedést, azonban a társaságból ketten fenyegetően léptek fel a felügyelőkkel szemben és egyikőjük kést rántott. Az intézkedő felügyelők a Vészhelyzeti Információs Központunkon keresztül azonnal értesítették a rendőrséget, akik rövid időn belül a helyszínre érkeztek, de az elkövetők a megjelent rendőrökkel szemben is agresszívan léptek fel. Sikerült a rendőrjárőrökkel közösen megszüntetni a verekedést, és a fenyegetően fellépő két személyt a rendőrség előállította. Az eljárást a továbbiakban a rendőrség folytatja le, hivatalos személy elleni erőszak miatt.