DUNAKESZI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. június 23., kedd 16:16

COVID EMLÉKLAPOT ADOTT ÁT DUNAKESZI POLGÁRMESTERE
Dunakeszi Város Önkormányzata emléklappal köszönte meg a segítségüket azoknak az önkénteseknek, akik a járvány alatt kiemelkedő munkát végeztek a közösség érdekében.

„Dunakeszin komoly, egymást önzetlenül segíteni tudó és akaró emberek élnek. Mi ebben a nehéz helyzetben is megmutatjuk, hogy együtt milyen erős és összetartó közösséget alkotunk.” –hangsúlyozta Dióssi Csaba, amikor emléklapokat adott át azoknak, akik önkéntesként sokat tettek a járvány idején a város lakosainak érdekében.

A polgármester felidézte, hogy eleinte nem tudták mekkora veszéllyel állnak szemben és megérti azokat, akik ilyenkor visszahúzódnak, de azok az igazai hősök, akik mások segítségére sietnek. Dunakeszi lakosai nem voltak egyedül a nehéz időszakban sem, számíthattak a város és az önkéntesek segítségére.  Az Ő munkájukat ismerték az emléklap átadásával.