AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. június 24., szerda 19:55

Már működnek az élményelemek az uszodában
A strand  július 4-én nyit változatlan belépőárakkalAz élményelemek június 24-től, szerdától már üzemelnek az ajkai városi uszodában, a vendégek igénybe vehetik a pezsgőmedencét, a szaunát és a gőzkabint is. Az uszoda igénybe vétele biztonságos, a fürdőzőknek nem kell tartaniuk a fertőzéstől, ugyanis a hipokloritos fertőtlenítés megsemmisíti a vírust. Mint Johanidesz Sándor cégvezetőtől megtudtuk, minden medencénél kifüggesztik, hogy egyidejűleg hányan tartózkodhatnak a medencében, a szaunában, a gőzkabinban. A gyermekmedencében egyidejűleg negyvenen tartózkodhatnak, felnőttek nem mehetnek be. A napozóágyakat úgy helyezik el, hogy meglegyen a megfelelő távolság. A szabályokról és azok betartásáról képzést kaptak a dolgozók. A nyitva tartás teljes ideje alatt gyakrabban takarítanak, fertőtlenítik a vendégek által gyakran használt helyiségeket. Az önkormányzat döntése alapján a belépőjegy árak az idén sem változnak, hiszen az a cél, hogy minél többen vehessék igénybe a szolgáltatást.