AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. július 2., csütörtök 20:39

A bajor válogatottal táborozik Csenge
Pólót kapott 11. születésnapjára Fazekas Mária olimpikontól Kiss Csenge, aki a Final Four asztalitenisz versenyen önkénteskedett, lapozóként segitette a szervezők munkáját. Az idén Budapesten a Marczibányi téri Ormai László asztalitenisz csarnok adott otthont a rangos versenynek, amelyen a legjobb négy csapat közül választották ki a győztest. A férfiaknál Pécs, a nőknél Budaőrs győzött. Az idén a vírushelyzet miatt kevesebb néző lehetett, de a hangulat remek volt. Csenge itthon egész nyáron gyakorol Ughy Zoltán edzővel, és várja az augusztust, ugyanis meghívást kapott a bajor asztalitenisz válogatott edzőtáborába Hévízre. A bajorok ismerik az ajkai tehetséget, már ellátogatott tavaly a táborukba, az idén kérték, töltse velük az egész hetet, vegyen részt a programokon. Előtte régiós edzőtáborban tölt 4 napot Celldömölkön, majd 4 napot Szombathelyen is.