AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. augusztus 14., péntek 18:25

Óvintézkedések a vírusveszély miatt az óvodában
Minden óvodás szülőjétől, gondviselőjétől nyilatkozatot kérnek az Ajka Városi Óvoda munkatarsai a külföldi utazással, egészségi állapottal kapcsolatosan, az épületbe 1  kísérővel érkezhetnek a gyermekek, a felnőttek számára a maszk viselése kötelező az épületben tartózkodás ideje alatt, tudtuk meg Ráczné Németh Csillától. Az óvodavezető kéri a felnőtt hozzátartozókat, hogy a higiéniai szabályok betartására továbbra is fokozottan ügyeljenek és az óvodában csak a feltétlenül szükséges, legrövidebb ideig tartózkodjanak. A vírusveszély miatt, a megbetegedések elkerülése érdekében a  2020/2021. nevelési évre felvett gyermekek szülei számára meghirdetett szülői értekezleteket az óvodák udvarán tartják, ahol a biztonságos távolságtartás garantálható.Az idei évben az anyás-szülős beszoktatás lehetőségét sem tudják biztosítani, a fokozott egészségügyi biztonsági okok miatt.