AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. szeptember 18., péntek 14:18

Képzőművészet, zene, házi sütemény kóstoló
Kilencedik alkalommal szervezi meg Dorner László alpolgármester, az Óváros és a Bányásztelep önkormányzati képviselője barátaival a Kirakat tárlatot. Az idei évben az Ajkai Képzőművészeti Egyesület tagjainak az alkotásait tekinthetik meg az érdeklődők szeptember 24-től október 8-ig. Kiállító művészek,Albertné Baptsán Éva, Gombosi Mariann, Koronczai Márti, Kotsy Ibolya, Lászlóné Horváth Éva, Horváth Zoltán, Németh Ferenc, Ozorai Sándor, Ozorai Sándorné, Papp Béla, Szücs Wagner Magdolna, Varga György, M. Mester Katalin, Várhidi Éva építész. A tárlat megnyitója szeptember 24-én, csütörtökön délután 4 órakor kezdődik a Frankel Leo utcában. A gyermekek és felnőttek számára kézműves foglalkozást tartanak. A kiállításon a „Mobilitás hét” gyermekrajzpályázat nyertes alkotásai is láthatók. Az alkotók ajándékot kapnak. A szokásos tombolasorsolás sem marad el. A megnyitón a Bodza együttes szórakoztatja az érdeklődőket, akik az Üveggyári Nyugdíjas Klub tagjai által készített süteményeket kóstolhatják.