BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. október 22., csütörtök 09:03

Energetikai korszerűsítést végeztek az Epreskerti Óvoda épületén
Pályázati forrásból több, mint 50 millió forintot fordított Békés Város Önkormányzata az Epreskerti Óvoda felújítására.

Polgár Zoltán, Békés város beruházásokért felelős alpolgármestere Lipcsei Jánossal, a Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymissziójának főigazgatójával a beruházás befejezéséről egyeztetett. A Móricz Zsigmond utcai nevelési intézmény korszerűsítését önkormányzatunk nemrég fejezte be. Több, mint 50 millió forintot fordítottunk a nyílászárók és a villanyvezetékek cseréjére, a fűtésrendszer és a tető felújítására – részletezte az alpolgármester. Megújult térburkolat segíti az udvaron való közlekedést esős időben. Az óvónők és a szülők elégedettek a korszerűsítéssel, a gyerekek komfortosabb környezetben tölthetik mindennapjaikat.