KUNSZENTMIKLÓS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2020. november 4., szerda 14:57

BEFEJEZŐDÖTT AZ EGÉSZSÉGÜGYI KÖZPONT FELÚJÍTÁSA KUNSZENTMIKLÓSON
A TOP-4.1.1-16-BK1-2017-00007 kódszámú és az „Egészségügyi Központ felújítása Kunszentmiklóson” című pályázatnak köszönhetően 80 millió forint Európai Uniós támogatásból megújult az Egészségügyi központ. A projekt keretén belül sor került a teljes külső homlokzat felújítására és hőszigetelésére, a homlokzati nyílászárók cseréjére, az elektromos és gépészeti rendszer részleges cseréjére és az épületen belüli részleges burkolatfelújításra. Az épülethez további 380 m2-es parkoló kialakítása is megvalósult.

A projekt célja, hogy a járóbetegek számára minőségi ellátás biztosítsunk a szolgáltatások egyszerűbb és jobb hozzáférésével.

A munkafeltételek minőségének javítása révén a projekt hozzájárul a munkahelymegtartáshoz. A szolgáltatások körülményinek javulása, a fejlesztések során elért gazdaságos működtetés feltételei esélyt teremtenek a munkahelymegtartásra a dolgozók és a szolgáltatási igénybe vevők elégedettségének növekedése mellett.
A projekt a Széchenyi 2020 keretében Európai Uniós támogatással valósult meg.