CECE NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2020. december 1., kedd 14:35

Bölcsődei csoportszoba kialakítása a cecei óvodában
2020.08.14.

A projekt átfogó célja a bölcsődei ellátáshoz való hozzáférés térségi szintű javítása, valamint a szolgáltatások minőségének fejlesztése és a kisgyermeket nevelők munkavállalásának támogatása, a családok segítése.
A jelenlegi óvoda épületének bővítésével (7013 Cece, Deák Ferenc utca 35.) került kialakításra egy új bölcsődei csoportszoba, így a településen hiánypótló szolgáltatásként 14 új bölcsődei férőhely létesült. A projekt megvalósítása során egy bölcsődei csoportszoba került kialakításra, amely összesen 14 fő bölcsődés korú gyermek elhelyezését teszi lehetővé.

A projekt a Széchenyi 2020 program keretében a TOP-1.4.1-15 számú A foglalkoztatás és az életminőség javítása családbarát, munkába állást segítő intézmények, közszolgáltatások fejlesztésével című pályázati felhívás keretében valósult meg 51,65 millió forint összegű vissza nem térítendő európai uniós támogatás segítségével.

Kedvezményezett: Cece Nagyközség Önkormányzata
Projekt címe: Bölcsődei csoportszoba kialakítása a cecei óvodában
Projekt száma: TOP-1.4.1-15-FE1-2016-00033
Támogatás összege: 51 652 011,- Ft

A projektről bővebb információt a   oldalon olvashatnak.

További információ kérhető:

Fazekas Gábor polgármestertől a 25/505-150 telefonszámon.