TISZAKÉCSKE VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2021. február 2., kedd 11:48

Befejeződött a Lovasegyesület új közösségi házának építése Tiszakécskén

A Tiszakécskei Lovasegyesület, a TOP- TOP-7.1.1-16 számú, „KULTURÁLIS ÉS KÖZÖSSÉGI TEREK INFRASTRUKTURÁLIS FEJLESZTÉSE ÉS HELYI KÖZÖSSÉGSZERVEZÉS A VÁROSI HELYI FEJLESZTÉSI STRATÉGIÁHOZ KAPCSOLÓDVA.” megnevezésű pályázati felhívás keretében támogatást kapott a TOP-7.1.1-16-H-ERFA-2019-00450 számú, „Napfény Park létrehozása, közösségi ház építése” című pályázatának megvalósításához.

A projekt átfogó célja, a Tiszakécskei Lovasegyesület tagjainak, vendégeinek és Tiszakécske Város lakóinak kiszolgálására, versenyek, rendezvények és közösségi összejövetelek megtartására alkalmas közösségi ház kialakítása.
 A projekt keretében a korábbi a lovaspályán közösségi összejövetelek megtartására szolgáló rendezvény sátrak helyett, közösségi térrel, kiszolgáló helységekkel és vizesblokkokkal ellátott, akadálymentes közösségi ház épült.
A projekt keretében a szükséges parkolók kialakítására is sor kerül.

A projektről bővebb információt a oldalon olvashatnak.

További információ kérhető:

Sotusné Pozsonyi Gabriella sajtóreferens