BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2021. március 4., csütörtök 10:43

Kicserélték a Templom közben a járda melletti biztonsági korlátot
A Templom közt átszelő csatorna feletti járda mellett van egy hosszú biztonsági korlát, amely elmozdult, fokozatosan megdőlt az elmúlt években. A BKSZ Kft. munkatársai a városüzemeltetési feladatuk keretében a február végén elkészítették a régit kiváltó új vasszerkezetet, és ki is helyezték azt a megszokott helyére.
Ez a probléma rendeződése ismét példája annak, hogy a megfelelő fórumon megtett lakossági észrevételekre, jogos panaszokra a lehető leggyorsabban igyekszünk megoldást keresni, a feladatot elvégezni – nyilatkozta Polgár Zoltán, Békés város beruházásokért felelős alpolgármestere. Remélem, hogy az új korlát sokáig láthatja el rendeltetésszerű feladatát, a biztonságos közlekedés segítségét!