BUDAPEST FŐVÁROS II. kerület Önkormányzata
2021. április 18., vasárnap 11:36

Támogatjuk a járvány miatt árván maradt gyermekek megsegítésére létrehozott alapítványt
A koronavírus-járvány leküzdése, majd a járvány következményeinek kezelése pártpolitikán felülálló ügy. A koronavírus áldozatai nem ellenzékiek vagy kormánypártiak, hanem embertársaink, szomszédaink. Az árván maradt gyermek segítése mindannyiunk feladata.
Dr. Varga Előd Bendegúz alpolgármesterrel közösen úgy döntöttünk, hogy 500 ezer forint adománnyal csatlakozunk Áder János köztársasági elnök és felesége, Herczegh Anita által alapított Regőczi István Alapítványhoz, melynek célja a koronavírus miatt árván maradt gyermekek megsegítése. Természetesen ezen az anyagi támogatáson túl is mindenben segíti majd a II. kerület önkormányzata a programot.
Külön figyelmet fordítunk a II. kerületben érintett családokra, gyermekekre. Kidolgozzuk a módját annak, hogy megfelelő segítséget nyújtsunk nekik önkormányzati szinten is.
Vigyázzunk egymásra!
Vigyázzunk Budára!