AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2021. május 7., péntek 13:03

Cintia nyerte az óvodások regionális rajzpályázatát
Az Ajka Városi Óvoda Hétszínvirág intézményegysége nagycsoportosa, Szennyai Cintia nyerte a Dunántúli Regionális Vizmű Zrt. által meghirdetett Tudatos vízfelhasználás  elnevezésű rajzpályázat óvodás kategóriáját. A Harangvirág csoportjába járó kislány első alkalommal nyert. A pályázatra óvónője, Mizeri Krisztina segítségével egy háztáji kertet rajzolt, amelyben egy kislány  locsolja a salátát. A program a Vízbázisvédelem és tudatos vízfelhasználás a klímaváltozás korában elnevezésű projekthez kapcsolódott. Cintia kérdésünkre elmondta, hogy szeret rajzolni, színezni, otthon is vannak kifestői. Nagycsoportos óvodás, szeptembertől iskolás lesz. Jár a tehetségműhely foglalkozásaira, ahol sok érdekeset tanul.  Cintia már megkapta a jutalmát is, egy szép zöld hátizsákot, kulacsot, és egy 20 ezer forintos vásárlási utalványt, amelyen sporteszközöket vagy sportoláshoz szükséges ruházatot szerezhet be.