AJKA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2021. augusztus 3., kedd 07:25

Ajka – az én városom alkotások tárlata
Ajka – az én városom alkotások tárlata elnevezéssel október közepén kiállítás nyílik a Babucsa közösségi házban. Ráczné Németh Csilla ötletgazda  kérdésünkre elmondta, a céljuk, hogy alkotásra késztessék az ajkai lakosokat, és mindazokat, akiknek a városhoz fűződő élményük van, például itt nyaraltak vagy jártak látogatóba és valami megragadta a figyelmüket. Az alkotó pályázattal azt kívánják elérni, hogy a különböző korosztályok mutassák be, hogy miért jó Ajkán élni, melyek a város leginkább figyelemfelkeltő helyei. A pályázatra bárki adhat be bármely technikával készült alkotást, életkorra és lakóhelyre vonatkozó megkötés nélkül. A kiállított alkotásokat fotózzák, digitalizálják, majd e-könyv formájában  nyilvánosan hozzáférhetővé teszik a szervezők. Az alkotásokat szeptember végéig lehet eljuttatni az Ajka Városi Óvoda Béke utca 6/A címre.