TÖRÖKBÁLINT VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2021. szeptember 6., hétfő 13:26

Cseh Lászlóról nevezi el uszodáját Törökbálint
Elek Sándor polgármester kezdeményezésére, az aktív versenysporttól történő visszavonulásának alkalmából, a város köszönetét és tiszteletét kifejezve, Törökbálint Város Önkormányzatának képviselő-testülete 2021. augusztus 31. napján - a jelenlévő képviselők egyhangú szavazata értelmében – döntött a városi uszoda elnevezéséről.
Törökbálint városa és lakosai méltán büszkék Cseh László nagyszerű pályafutására, sportkarrierjére, elért eredményeire, valamint a településhez fűződő kivételes kapcsolatára. Cseh László úszóval a város és az önkormányzat kapcsolata hosszú évek óta tart. Edzései helyszínéül Törökbálintot választotta már 2015-ben. A kazanyi világbajnokságra már itt, Törökbálinton készült az akkor 29 éves világklasszis, és azóta is rendszeresen edzett városunkban.

A névváltoztatáshoz szükséges hozzájáruló nyilatkozat ünnepélyes aláírására a Törökbálint Sportközpont által szervezett búcsúztató ünnepségen kerül sor.