BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2010. április 21., szerda 14:16

Kutyatámadás a csepeli Koltói Anna utcában két sérülttel - Egy 7 éves kisfiút és egy fiatal nőt sebesített meg a megvadult állat
Súlyos sérülésekkel került kórházba egy 7 éves kisfiú és egy fiatal nő, egy kutya támadta meg őket hétfőn délután Csepelen.A megvadult állat a Koltói Anna utcában, egy családi ház udvarán támadta meg a kerékpározó gyereket, a karját és az arcát harapta meg. A kiabálásra egy nő - a kutya gazdájának élettársa - szaladt ki az udvarra, ő segített a bajbajutott gyereknek, miközben ő is megsérült a lábán, de volt annyi ereje, hogy a támadó kutyát bezárja. A mentők gyereket és a nőt is kórházba vitték. A kutyát az Illatos úti állategészségügyi állomásra vitték megfigyelésre. A rendőrség megkezdte a vizsgálatot.