NEMESNÁDUDVAR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2021. november 3., szerda 14:00

Kötelező önkormányzati feladatot ellátó intézmények fejlesztése, felújítása _Nemesnádudvari Közös Önkormányzati Hivatal
A Belügyminisztérium támogatásával Nemesnádudvar Község Önkormányzata pályázatot nyert BMÖFT/334-10/2020 Támogatói Okirat számon, a Nemesnádudvar, Szentháromság tér 1. szám alatti Nemesnádudvari Közös Önkormányzati Hivatal székhelyének (267 hrsz) felújítására (hivatalfejlesztés)ára.
A munkálatok befejeződtek, így már nem csak az utcai front szép, impozáns, hanem az udvar felőli falak és a mozgáskorlátozott bejáró is új környezetet kapott. Ezzel a beruházásssal megvalósult az épület hőveszteségének csökkentése, élettartamának növelése. Az épületet használók megelégedettsége, komfortérzete, környezettudatossága növekedik.
A támogatás összege: 2 905 696,- ft.   A pályázat intenzitása: 75 %
 A saját erő összege: 968 565,- ft.

1 csatolt dokumentum Belügyminisztérium logó