BUDAPEST FŐVÁROS II. kerület Önkormányzata
2022. június 29., szerda 16:47

Solymári vízhiány - Ingyenes tusolási lehetőséggel és kedvezményes uszodahasználattal segítünk a Gyarmati Dezső Uszodában a vízhiány idején
Döbbenetes beszámolókat olvashatunk arról, hogy  több területen hiába nyitják meg a csapokat, egyszerűen nem jön víz.

Bízom benne, hogy a mi városrészünkben nem kell hasonlóval szembesülnünk, ugyanakkor Buda már számtalanszor bebizonyította, hogy szolidáris, ezért most is igyekszünk segíteni.

A vízhiány ideje alatt solymári szomszédaink lakcímkártya felmutatása mellett díjmentesen zuhanyozhatnak a Gyarmati Dezső Uszodában hétköznaponként reggel 6 és 8 óra között, illetve 16 órától 20 óráig, valamint hétvégén 8-tól 20 óráig.

Ha az uszoda teljes szolgáltatását igénybe kívánják venni, a vízhiány idején kedvezményes belépőt tudnak váltani.

A klímaváltozás, az egyre erősödő hőhullámok újabb és újabb kihívások elé állítanak minket, de fontos, hogy ne feledkezzünk el az egymásra figyelésről, és ha tehetjük, segítsünk szomszédainknak!

Őrsi Gergely,
polgármester